Офіцерський бал з нагоди свята у Рівному

Posted: 06.12.2013 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання, Знаменні події, свята
Позначки:, , ,

З нагоди 22 річниці Збройних Сил України у Рівненському палаці культури “Хімік” відбувся офіцерський бал, у якому взяли участь більше сотні офіцерів військових частин гарнізону з дружинами. Під загальним керівництвом тимчасово виконуючого обв’язки командувача військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенанта Ігоря Колесника, захід проводився у рамках організації дозвілля військовослужбовців та їхніх сімей.

– Мені приємно, що своє професійне свято ми зустрічаємо у великій військовій родині поруч зі своїми дружинами. Це відання шани традиціям офіцерського корпусу. Сьогодні ми своїм прикладом показуємо всім, що військовослужбовці Збройних Сил України є елітою української нації, – вітаючи присутніх зі святом, наголосив генерал-лейтенант Ігор Колесник.

Офіцерський бал розпочався з віденського вальсу у виконанні хлопців та дівчат хореографічного колективу “Астра” місцевого Палацу культури. У музичному супроводі оркестру Оперативного Командування “Північ”, під керівництвом військового диригента майора Анатолія Мазурка, святкова програма тривала близько трьох годин.

Варто зазначити, що під час балу проводився конкурс на кращу танцювальну пару, якою стали підполковник Олександр Матвійчук з дружиною Оленою. Друге місце посіли підполковник Володимир Денщик і дружина Тетяна, а третє розділили майор Володимир Корпач з дружиною Оленою та майор Іван Павлюк і його дружина Надія.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s