У Львівському гарнізоні відбулися урочистості з нагоди 22-ої річниці Збройних Сил України

Posted: 06.12.2013 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:, , , ,

Напередодні свята в Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, щоб вшанувати українських військових зібрались представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості, ветеранських організацій, члени сімей військовослужбовців.
Вітаючи захисників Батьківщини із професійним святом, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сало звернувся до військовослужбовців із словами подяки за їхню ратну працю, професіоналізм та відданість своєму народові. Також він побажав їм добробуту, гідного соціального забезпечення та подальших звершень на ниві захисту Вітчизни.
Його розпорядженням з нагоди свята та за значні особисті досягнення у військовій службі низці військовослужбовців Львівського гарнізону було оголошено подяки, а також кращі офіцери, прапорщики та сержанти отримали від нього грамоти та цінні подарунки.
Тепло привітав присутніх зі святом очільник Львівського гарнізону — начальник Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук. Він, зокрема, зазначив, що військові колективи Львівського гарнізону роблять вагомий внесок у розбудову Збройних Сил України та завжди готовий не лише пильно стояти на сторожі суверенітету та незалежності нашої держави, але й прийти на допомогу українцям під час стихійних лих і техногенних катастроф.
— Служити Батьківщині в лавах Збройних Сил завжди було почесною, відповідальною і, разом з тим, нелегкою справою, — підкреслив генерал-лейтенант Павло Ткачук. — Але, завдяки тісній співпраці між Міністерством оборони та керівництвом Львівщини, а також самовідданій праці кожного військовослужбовця, у нашому гарнізоні конструктивно вирішуються найбільш болючі та гострі питання й на високому рівні виконуються усі поставленні завдання.
Під час урочистостей низку офіцерів було нагороджено відзнаками та цінними подарунками від імені Міністра оборони України Павла Лебедєва, начальника Генерального штабу — Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Володимира Замани та Командувача Сухопутних військ генерал-полковника Геннадія Воробйова.
На завершення урочистостей для усіх присутніх відбувся святковий концерт, під час якого незабутній настрій військовослужбовцям та усім запрошеним на свято подарували військові музиканти та артисти оркестру військового вишу. Також музичний подарунок для усіх захисників Вітчизни підготували активістки Ради курсантських матерів Академії сухопутних військ, яку очолює Валентина Султанбагомаєва.
У день свята керівництво Львівського гарнізону та командування військових частин віддали шану загиблим Захисникам Вітчизни. Вони поклали квіти до могили невідомого солдата на Пагорбі Слави. А військовослужбовці роти почесної варти Академії сухопутних військ віддали почесті, пройшовши урочистим маршем.
Окрім того особовий склад навчального закладу взяв участь у покладанні квітів до пам’ятника випускникам навчального закладу, які загинули у роки Другої світової війни, а також до Монументу Слави.
Згодом у гарнізонному храмі Святих Верховних Апостолів Петра і Павла, який, до речі, цього дня відзначив другу річницю з дня його відкриття, відбулась Архієрейська Божественна Літургія.

Антон МИРОНОВИЧ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s