У Рівному військові привітали школярів та вшанували загиблих у війні

Posted: 06.12.2013 by rmclviv in Військово-патріотичне виховання
Позначки:, , ,

Військовослужбовці Рівненського гарнізону з нагоди 22-ї річниці Збройних Сил України провели уроки мужності для школярів та поклали квіти до пам’ятника загиблим під час Другої світової війни. Зокрема, до першокласників рівненської гімназії «Гармонія» в гості завітав головний старшина оперативного командування «Північ» Олександр Канавський. Спільно з вчителями навчального закладу він провів інформативно-розважальні конкурси з дітьми, вікторину та відповів на запитання малечі про українську армію. –  Діти в цьому віці щирі і дуже емоційні, тому саме зараз у них можна закласти відчуття поваги до людей в одностроях і розуміння важливості захисту Вітчизни, – зазначив головний старшина оперативного командування «Північ» Олександр Канавський.

А особовий склад Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку з нагоди свята вшанував пам’ять жертвам Другої світової війни. Армійські правоохоронці поклали вінок до пам’ятника закатованим у концтаборі людей.

–  Нехай Збройним Силам всього 22 роки, але звитяга українського воїна почала формуватися ще в ті далекі 1941-1945 роки, – підсумував начальник Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку полковник Олександр Ковальчук. – Саме тому для нас важливо не просто відзначити свято сучасної армії, а й вшанувати пам’ять тих, хто загинув у часи Другої світової війни.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s