На Рівненщині військові готуються протистояти Ксав`єру

Posted: 10.12.2013 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , ,
У зв’язку з переміщенням циклону Ксав`єр на території Рівненщини очікується погіршення погодних умов. Для протидії природньому лиху на базі 107-го Центру дорожнього забезпечення інженерного управління Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Дубенському гарнізоні, створено оперативну групу та загін з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

 – У випадку виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру, за заявками керівників органів державної влади, місцевих державних адміністрацій ми виділимо особовий склад і техніку та зробимо усе можливе, аби ліквідувати наслідки негоди, – зазначив начальника центру полковник Олег Безруков. – Ми вже встановили робочу взаємодію з територіальними органами державної влади й місцевими державними адміністраціями щодо виконання можливих завдань з ліквідації надзвичайних ситуацій на території усієї області.

За словами начальника центру полковника Олега Безрукова, визначені сили і засоби перебувають у постійній готовності та за командою готові негайно реагувати на ситуації, що можуть виникнути.
До складу загону, входять групи зв’язку, наметового містечка та інженерного забезпечення, а також понад 10 одиниць спеціальної та дорожньо-будівельної техніки. Серед них ПЗМ–2, автокран, бульдозери, грейдери ДЗ 122.

За потреби ми готові розгорнути у Дубенському та інших районах області мобільні пункти обігріву та харчування, – зазначив заступник командира 107-го Центру дорожнього забезпечення з виховної роботи підполковник Юрій Нечитайло. – Місцева громада та жителі Рівненщини знають, що військовослужбовці Центру завжди приходять на допомогу.

Коментарі
 1. Wayne коментує:

  It looks COLD ….

  But, I thank you for your hard work. When I am in Ukraine, I know your people work hard to keep the roads, and trains clear of snow and ice.

  Thank you.

  Wayne
  luvsiesous.com

 2. Wayne коментує:

  Reblogged this on luvsiesous and commented:
  Friends, [br][br]

  I have been to Lviv. And I thank the RMC for their help in keeping the roads clear of snow and ice. It is cold work, and it is hard work. [br][br]

  Wayne[br][br]
  luvsiesous.com

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s