Іспит на класність – як інструмент мотивації

Posted: 10.12.2013 by rmclviv in навчання військ: параметри якості
Позначки:, , ,
Особовий склад військових частин і підрозділів зв’язку Рівненського гарнізону склав іспити для присвоєння або підтвердження класної кваліфікації.

Захід тривав протягом тижня під керівництвом голови підкомісії тимчасово виконуючого обов’язки начальника військ зв`язку – начальника управління зв’язку та інформаційних систем штабу оперативного командування «Північ» полковника В’ячеслава Паладійчука. До іспиту було залучено близько 20 офіцерів і військовослужбовців військової служби за контрактом 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку, 346 інформаційно – телекомунікаційного вузла і 63 пункту управління системою зв`язку та інформаційних систем.
– Для командування військ оперативного командування цей захід – не просто перевірка на підтвердження або присвоєння класної кваліфікації особовому складу, а важливий інструмент мотивації для підвищення фахового рівня зв’язківців, – зазначив полковник В’ячеслав Паладійчук. – Тому, до його проведення підготувалися відповідально. Привели у відповідність навчальну матеріально-технічну базу, військове стрільбищі, забезпечили проведення занять з водіння військової техніки.
Іспити відбувалися у два етапи – теоретичний і практичний. Так, учасники здали тести і за їх підсумками були допущені до практичної частини. Значна увага під час заліків приділялася виконанню завдань і нормативів на засобах зв’язку, фізичній і вогневій підготовці.
Згідно результатів семеро військовослужбовців підтвердили свою класну кваліфікацію спеціаліста першого чи другого класу. Одному присвоїли класну кваліфікацію спеціаліста другого класу. Більшість же здала на класну кваліфікацію спеціаліста третього класу.
– Для мене іспит став особистим випробуванням на міцність, адже на рівні з чоловіками довелося чимало «попітніти» під час виконання практичних завдань, – ділиться враженнями механік-телефоніст польового вузла зв’язку 55 окремого лінійно-вузлового полку зв’язку старший солдат Майя Копаниця. – До заліків фізично, морально і фахово я готувалася усі 9 років своєї служби в Збройних силах України. Я люблю вчитися, хочу реалізувати свої професійні амбіції, отримати чергове військове звання – саме через це я вирішила спробувати скласти іспит. І мені вдалося отримати кваліфікацію спеціаліста третього класу.
Залучений особовий склад отримав посвідчення із вказанням «класності» встановленого у гарнізоні зразку. Також, за наявність класної кваліфікації військовослужбовцям передбачене преміювання.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s