В оперативному командуванні «Північ» підбито підсумки за 2013 навчальний рік

Posted: 12.12.2013 by rmclviv in 2013, рівняймося на кращих
Позначки:, , ,

У клубі 24-ї окремої механізованої бригади відбулося розширена службова нарада із командирами військових частин та керівниками установ оперативного командування «Північ», під час якої були підбиті підсумки роботи об’єднання за 2013 рік. Тимчасово виконуючий обов’язок командувача оперативного командування «Північ» генерал-лейтенант Ігор Колесник заслухав начальників управлінь та служб, командирів військових частин.
Звертаючись до присутніх генерал-лейтенант Ігор Колесник зазначив, що за результатами 2013 навчального року була дана оцінка військових частин, визначено їхні ступені готовності до виконання завдань за призначенням, детально розглянуті причини зниження оцінки боєготовності окремих військових колективів. Він зосередив увагу підлеглих на тому, що серед недоліків, які виявлялися упродовж року, є такі, що не потребують значних фінансових та матеріальних витрат щодо їхнього усунення, наприклад, перевищення часових показників виконання нормативів, низька якість плануючих документів тощо.
Важливою темою наради стало питання щодо комплектування підрозділів військовослужбовцями військової служби за контрактом.
— Останнім часом спостерігаються тенденції, що контрактники не хочуть підписувати другий контракт і це на фоні поетапного збільшення грошового забезпечення, текучість кадрів не зменшується, — звернув увагу командирів на проблеми, з якими доводиться зіштовхуватися у цьому питанні генерал-лейтенант Ігор Колесник.
Він закликав командирів звернути увагу в роботі із контрактниками на врахування людських чинників, соціальну складову адже сьогодні саме контрактник є основою боєздатності підрозділу. До цього він додав, що робота із покращення соціальних питань вже розпочато.
— Ми вже взяли на себе зобов’язання до новорічних свят переобладнати 2 казарми у гуртожитки для військовослужбовців військової служби за контактом у містах Мукачево Закарпатської області та Яворові Львівської області. А у наступному році заплановано переобладнати під службове житло для контрактників ще 5 казарм, — зазначив він. — Це дасть можливість знизити соціальну напругу і військову службу за контрактом зробити більш привабливою.
Під час наради піднімалися й інші не менш важливі аспекти життєдіяльності військових колективів. Серед них й нова система індивідуальної підготовки особового складу, яка була запроваджена з початку 2013 навчального року. Вона була спрямована на персональний (конкретний) підхід щодо підвищення теоретичних знань, практичних навичок та вмінь кожного військовослужбовця.
— 2013 навчальний рік для нас був експериментальним у плані бойової підготовки особового складу, а з січня 2014 року ми вступаємо у повноцінний двохрічний цикл навчання підрозділів Збройних Сил України, — зазначив ТВО командувача оперативного командування «Північ». — Звертаю увагу, що підрозділи, які у цьому році пройшли таку підготовку, вже за результатами 1 кварталу будуть оцінку своєї боєздатності за новими стандартами. Адже важливий не процес, а результат, — сказав він.
Наприкінці розширеної наради були названі передові військові колективи. Серед них 24-та механізована бригада, де командиром полковник Олександр Павлюк, 15-й реактивний артилерійський полк, де командиром Григорій Дем’янчик, 233 загальновійськовий полігон, де командиром полковник Олександр Ніколайчук.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s