«Ми робимо усе можливе, аби бути готовими прийти на допомогу жителям Рівненщини, коли вони нас покличуть», – полковник Олег Безруков

Posted: 17.12.2013 by rmclviv in озброєння та військова техніка
Позначки:, , ,

У 107-му Центрі дорожнього забезпечення Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України розпочалися заходи обслуговування військової техніки, що планується до залучення для ліквідації наслідків природніх лих на Рівненщині.

Заходи технічного обслуговування та відновлення озброєння і військової техніки сплановані відділом технічного забезпечення й тривають під керівництвом заступника командира частини з технічної частини – начальника відділу технічного забезпечення підполковника Романа Дворжака.

Командування Центру дбає про підвищення рівня техніки й підтримання її у постійній бойовій готовності, – зазначив начальник 107-го Центру дорожнього забезпечення полковник Олег Безруков. – Ми робимо усе можливе, аби бути готовими прийти на допомогу жителям Рівненщини, коли вони нас покличуть.

Зокрема, фахівці дорожньо–мостового батальйону та підрозділів забезпечення за короткий час виконали обслуговування спеціальної інженерної та дорожньої техніки, яка планується до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Військовослужбовці складу інженерно-дорожньої техніки проводять роботи щодо зняття зі зберігання та введення в експлуатацію шляхопрокладчика БАТ-2.
Силами об’єднаної ремонтної майстерні буде розгорнуто чотири спеціалізовані пости, що дозволить своєчасно провести обслуговування і зарядку акумуляторних батарей.

Планується, що вже до 20 грудня повністю завершиться обслуговування військової техніки, що залучатиметься до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій і природніх лих.

Нагадаємо, що у зв’язку з погіршенням погодних умов на території Рівненщини, у 107-му Центрі дорожнього забезпечення, що у Дубенському гарнізоні, створено оперативну групу та загін з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. До складу загону, входять групи зв’язку, наметового містечка та інженерного забезпечення, а також понад 10 одиниць спеціальної та дорожньо-будівельної техніки. Серед них ПЗМ–2, автокран, бульдозери, грейдери ДЗ 122.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s