Міноборони посприяло створенню Польського дому у Львові

Posted: 17.12.2013 by rmclviv in 2013, ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , ,

16 грудня у Львові, у Драматичному театрі ім. Лесі Українки зібралися чиновники з Польщі, представники польської громади, аби отримати з рук львівської влади «символічний ключ» від будинку, де в майбутньому буде Центр польської культури та європейського діалогу – Польський дім.
Представникам польської громади міста передали будівлю у Львові, що на вул. Шевченка, 3а, яка до недавнього часу належала КЕВ м. Львова.
Символічний ключ начальник Львівського гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук та міський голова Львова Андрій Садовий вручили голові Федерації польських організацій в Україні Емілії Хмільовій.
– Спільно із місцевими органами влади військове відомство зробило все, щоб польська громада Львова мала свій осередок, для розвитку культури та спілкування, — сказав генерал-лейтенант Павло Ткачук .
Віце-міністр закордонних справ Республіки Польща Катажина Пелчиньська-Наленч подякувала усім, хто долучився до створення Польського дому у Львові.
З її слів, двері Польського дому завжди будуть відчинені для всіх, хто хотітиме налагоджувати контакт з польською культурою, історією, а через це й з європейською культурою. Польща підтримуватиме будинок.
На урочистостях також був присутній мер міста Перемишля Роберт Хома. Він зазначив, що на цей день з нетерпінням чекали і поляки, і українці. Кожен з обох сторін «має свою цеглинку у цьому Домі».
Нагадаємо, відповідно до ухвали сесії Львівської міської ради, будинок на вулиці Шевченка, 3а , який навесні 2013 року Міноборони передало на баланс міста Львова, передано польській громаді у довготермінове користування.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s