День частини десантники святкували “пліч-о-пліч” із творчими колективами гарнізону

Posted: 21.12.2013 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:, ,

У Львові, концертна група 58-го Будинку офіцерів завітала до військовослужбовців 80-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, де командиром полковник Віктор Копачинський. Культурний захід відбувся з нагоди 34-ї річниці цього уславленого з’єднання Збройних Сил України. Отож, з нагоди свята номери десантникам представили дитячий театр танцю будинку офіцерів “Левеня” та студенти Львівської національної музичної Академії ім. Миколи Лисенка.
У тематичній частині ведуча концерту методист-культорганізатор Євгенія Кулик привітала воїнів із річницею та побажала їм міцного здоров’я, стійкості й наполегливості в опануванні військовою справою. «Левенятам» випало першим привітати особовий склад хореографічною постановкою «Вище неба» А за ними свої музичні дарунки подарували Тетяна Генцар – композиція «Моїй Україні», Наталя Турун – «Сизокрилий птах», Наталя Куричка – «Пташка», Ольга Горних – «Чом ти не прийшов», Наталя Грициняк – «Край». Їхні виступи раз у раз зривали бурхливі оплески півтисячної армійської аудиторії.
Органічним доповненням святкового дійства стали номери юних «левенят» під керівництвом Наталії Бондарчук. Серед них знайшли відгук в серцях десантників і хореографічні композиції «Поліські викрутаси», “Рачулі”, “Тарантела”, і танцювальний номер з елементами акробатики у стилі мілітарі “Плі-о-пліч”.
На завершення усі учасники виконали фінальну пісню «Вольная воля».
Військовим концерт припав до душі і на знак подяки вони ще довго не відпускали артистів зі сцени допоки слова не узяв командир з’єднання полковник Віктор Копачинський . Він подякував гостям за подаровані чудові емоції, учив їм символічні подарунки на згадку.
Опісля культурного заходу для концертної групи було організовано ознайомчу екскурсію під час якої її учасники побачили, як і чим живуть українські військові сьогодні.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s