Другого січня, нового – 2014 року, у Львові, в 58 будинку офіцерів Збройних Сил України відбулося нагородження переможниці дитячого конкурсу «Армія очима дітей» Софійки Когут з міста Новояворівськ. Напередодні Нового року редакцією Центрального друкованого органу Міністерства оборони України “Військо України” були визначені найкращі роботи цього образотворчого конкурсу.  За словами головного редактора видання полковника Валентина Буряченка, бажаючих взяти участь в ньому виявилося чимало, що додало оптимізму творчому колективу.
– У виданнях часто запроваджуються різноманітні вікторини, творчі змагання. В основному,  такі акції проводяться з метою залучення якомога більшої потенційної читацької аудиторії та водночас пропагування якоїсь ідеї серед цільової аудиторії. В нашому випадку ми хотіли дізнатися у молодого покоління про ставлення до українського війська, а також спонукати наше суспільство до прискіпливішого ставлення до питань військово-патріотичного виховання молоді, – розповів він.
Також військовий журналіст з багаторічним стажем розповів про те, що не очікувано для організаційного комітету на розгляд журі надійшло багато робіт виконаних, очевидно, талановитими підростаючими особистостями.
–     Серед того різноманіття та різнобарв’я робіт, що надійшли на нашу адресу впродовж минулого року найбільше нас вразили роботи черкащанки Анастасії Шаповал, харків’янки Вікторії Суворової (I та II місця з врученням планшету однієї з провідних фірм), а також Богдана Солдатенка з  смт Борова, Борівського району, Харківської області (III місце з врученням видання «Енциклопедія озброєння»).
Також мені приємно, з огляду на симпатію до вашого краю, що в номінації «Яскраве бачення» перемогу здобула й робота Софійки Когут з міста Новояворівськ, Львівської області.
Крім того, Валентин Буряченко зазначив, що співпраця з молодими талантами продовжиться: «… сподіваюся, що вона сприятиме їхньому подальшому творчому розвитку».
Власне, урочиста церемонія нагородження відбулася за участі казкових персонажів… діда Мороза та Снігуроньки.  Вони не лише вручили дівчинці диплом та призовий конструктор “LEGO”, а й подарували її неньці та сестрам й братику новорічну виставу зі Сніговою королевою, симпатичними тиграми, веселими клоунами і, звісно ж, новорічними солодощами.
–     Відверто кажучи, не дуже вірила в оту затію із малюванням, однак після того, як подзвонили з Києва і повідомили, що робота моєї Софійки отримала призове місце своє ставлення змінила на кардинально протилежне,  – розповіла мама дівчинки Світлана Когут. – Наша сім’я жодним чином не належить до військового середовища, в роду не було професійних військових. Однак я намагаюся розвивати в дітях особливий погляд на буденні речі й мистецтво, на мій погляд, є чудовим засобом для цього. Про сам конкурс дізналася випадково з «посту» в одній із соціальних мереж. І розповіла про нього родині, а Софійка і каже: а давай я намалюю щось гарне про нашу армію… От і намалювала…
Вітаючи переможницю дитячого конкурсу “Армія очима дітей”  начальник будинку офіцерів Віталій Провозін, а за сумісництвом – Дід Мороз з багаторічним стажем, зазначив, що йому дуже приємно виконувати таку почесну місію.
–     Мені імпонує, що представниця нашої області виборола одне з призових місць цього всеукраїнського конкурсу. Сподіваюсь ця перемога лише заохотить її до подальшого розвитку, а всі присутніх до подальшої участі в наступних схожих проектах журналу «Військо України».
Після завершення новорічного дійства казкові герої сфотографувалися «на пам’ять» про подію з дипломанткою конкурсу та іншими представниками родини Когут.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s