Військові у Рівному годували колядників кашею

Posted: 09.01.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,
До військовослужбовців 55 бригади зв’язку, де командиром полковник Сергій Патапов, завітав з колядою творчий колектив Рівненської обласної громадської організації «Жінки Батьківщини».

На запрошення командування військової частини, Марія Конощук, Валентина Козиревич та Анастасія Янцур приготували для понад 50 солдат строкової служби в їдальні військової частини співоче Різдвяне дійство.

Напевно, кожен українець асоціює Різдво з сімейним святом, і військові не виняток, – зазначив заступник командира бригади зв’язку по роботі з особовим складом підполковник Віктор Коліда. – Аби принести хоча б невелику часточку цього сімейного затишку та святкового настрою тим військовослужбовцям, які зараз виконують свої службові обов’язки, ми запросили талановитих «Жінок Батьківщини». Гості гарно заспівали, та по-материнськи розважили солдат.

Військовослужбовці не соромилися підспівувати разом із колядниками «Нова радість стала» та «Святая Варвара церкву збудувала».

Відзначення Нового року і Різдва у колі нових друзів, у військовому колективі – це дійсно те тепло і незабутні враження про армію, які залишаться зі мною після звільнення в запас, – розповів солдат-строковик Антон Литовченко. – Як луганчанину, мені ще й було цікаве побачити дотримання традицій у Західній Україні. Тепер знаю, що все, як і в нас. Так сподобалося слухати колядки, що й сам поколядував би із задоволенням…

По завершенню виступу за хорошу коляду гостей почастували солдатською кашею та сфотографувалися на пам`ять.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s