Во Вифлеємі нині новина: Пречиста Діва зродила Сина

Posted: 11.01.2014 by rmclviv in Знаменні події, свята
Позначки:, , , ,

У п’ятницю, 10 січня, вертеп Військово-медичного клінічного центру Західного регіону представив працівникам та пацієнтам медичної установи своє трактування історії про народження Сина Божого. Традиційне театралізоване дійство розпочалося в холі «Приймального відділення» із благовісти про появу на світ у Давидовім місті Віфлеємі Спасителя – Ісуса Христа.
За словами заступника начальника Центру по роботі з особовим складом підполковника Івана Держила у цьому гурті задіяні виключно актори-аматори.
–     Саме так, ніхто з них немає акторської підготовки і у побуті, біблійні персонажі є – лікарями, медичними сестрами, військовослужбовцями-контрактниками, водіями, адміністративними працівниками. Однак всіх їх об’єднали любов до чарівного світу, створеного уявою й фантазіями багатьох поколінь наших предків, а також прагнення долучитися до містерії та величності біблійних оповідань.
Загалом, військовим медикам вдалося відтворити класичну канву святкової вистави з Трьома Царями, Ангелами, Пастухами, Йосипом, Іродом, Волхвами, а також Чортом, Смертю, Воїнами, Циганкою.
Варто зазначити, що цього дня військово-медичний вертеп відвідав ще декілька структурних підрозділів, серед них – клініку лабораторної діагностики та патологоанатомічне відділення.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s