Військкомати ОК “Північ” та підрозділи тилу ЗС України провели заняття з безпеки

Posted: 13.01.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,

13 січня, на базі Львівського,Чернівецького обласних військових комісаріатах та 124-го об’єднаного центру забезпечення Тилу Збройних Сил України полковника Валерія Копішинського відбулися заняття з безпеки організації, проведення планової роботи та виконання завдань повсякденної діяльності. В заході взяли участь особовий склад обласних, міських об’єднаних райвійськкоматів.
Так, за словами керівника занять тимчасово виконуючого обов’язки військового комісара Львівського ОВК полковника Дмитра Акутіна основною метою таких заходів є поновлення вмінь та навичок у підпорядкованого особового складу напередодні початку нового навчального року.
– Крім того, керівники навчальних місць в обласних центрах акцентували увагу учасників на практичних прикладах виконання й дотримання вимог заходів безпеки під час виконання господарчих, разових, з підвищеною небезпекою та передбачених функціональними обов’язками робіт. У підготовці до окремих занять були використані мультимедійні матеріали, створені Державною службою України з надзвичайних ситуацій і, відверто кажучи, деякі з них красномовно засвідчили про те, що людський фактор, все ж таки, відіграє чималу роль у виникненні різного роду надзвичайних ситуацій.
Загалом, було розгорнуто тринадцять тематичних навчальних місць, а учасників розподілено на три потоки, загальною чисельністю близько тридцяти осіб на кожний.
Як повідомив військовий комісар Чернівецького ОВК полковник Віталій Чурай перелік навчальних питань охоплював значний діапазон повсякденної діяльності.
–    Це і  дотримання заходів безпеки в позаслужбовий час; під час проведення занять зі спеціальної, вогневої, фізичної, медичної підготовки. А також – безпечного поводження зі стрілецькою й дистанційною (метальною) зброєю, освітлювальними імітаційними засобами, вибуховими, отруйними речовинами, технічними і хімічними рідинами тощо.
По завершенню навчального дня всі учасники, задіяні в навчанні, склали заліки з питань заходів безпеки під час організації та проведення планової роботи та виконання завдань повсякденної діяльності.

Віталій ІВАНОВ, Сергій БЕРЕЦЬ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s