У Львові, на базі інституту Міжрегіональної академії управління персоналом відбулася урочиста церемонія випуску слухачів адаптаційного курсу «Німецька мова», для військовослужбовців гарнізону, які завершують службу, звільнених в запас або у відставку. В урочистостях взяли участь менеджер Програми “НАТО-Україна” Крістофер Штаудт, директор Громадської організації «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» Андрій Рой, головний спеціаліст Львівської облдержадміністрації Петро Самощук, начальник відділу Шевченківської адміністрації міста Львова Григорії Нівєвський, колишні випускники курсу, викладачі Goethe-Institut в Україні Богумила Лисечко, Володимир Карбівник.
Як зазначив у своєму виступі перед випускниками Крістофер Штаудт навчання відбувалося виключно в межах фінансування міжнародної програми НАТО-Україна.
–    Цей курс для мене є особливим, адже українські військові вивчали мою рідну мову. На моє глибоке переконання її вивчити може лише дуже цілеспрямована людина, яка точно знає що хоче отримати від цих знань. Лише 9 з 16 дійшли до сьогоднішнього дня і це лише підтверджує мої сентенції на адресу випускників. Впродовж чотирьох місяців ви інтенсивно вивчали правопис, розмовну мову, культуру та звичаї Німеччини і я радий, що став дещо ближчим до вас.
Варто зазначити, що усі випускники успішно склали тест, який включив письмо, аудіювання та співбесіду. І отримали сертифікати відповідного рівня складності володіння іноземною мовою міжнародного зразка.

Додатково. Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців діє у Львові з 1997 року. Вже з перших років діяльності центр співпрацює в сфері адаптації військовослужбовців з міжнародними організаціями TACIS та НАТО. Перший набір на мовні курси розпочався в 2000 році. Всього в центрі пройшло перепідготовку 2825 військовослужбовців, з них коштом НАТО – 781, а за кошти ОБСЄ – 532 військовослужбовці.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s