До армії – на роботу (ВІДЕО)

Posted: 17.01.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

Потрібна робота? Іди до війська. Армійці взялися активно пропагувати контрактну службу в Збройних силах України. Вони закликають усіх, хто має відмінне здоров’я і, перш за все, бажання, записуватись кандидатами на відбір. Окрім стабільної зарплати та соціальних гарантій, обіцяють можливість кар’єрного просування і, можливо, в подальшому навіть житло. Але попереджають: робота ця легкою не буде. Нагадаємо, нині Збройні сили переходять на контрактну основу і останній солдат строкової служби має звільнитись у грудні наступного року. 

Це Олексій, йому 22. Понад півтора місяці тому він підписав контракт із армією і тепер служить в полку зв’язку. Каже: вибір піти до війська і отримувати за це зарплатню – цілком свідомий.

Олексій Волощук, солдат-контрактник: “Я закінчив університет, дізнався, що з вищою освітою в армії є багато перспектив, можна стати офіцером, а це моя мрія. Ні хвилинки не жалкую, мене все влаштовує. Я навіть друга з собою сюди захопив”. 

Таких, як Олексій, в армії хочуть бачити більше. Військові почали влаштовувати так звані ярмарки професій. Вони орієнтовані заохотити до контрактної служби якраз тих чоловіків та жінок, які шукають роботу. Кажуть, легкою ця робота не буде, але це – стабільна зарплатня, соціальні гарантії і в подальшій перспективі навіть житло. Але попереджають: зволікати із роздумами не варто, бо кількість місць обмежена.

Олександр Канавський, головний старшина ОК “Північ”: “Вік 18-40 років, відмінне здоров’я. Будемо надавати перевагу тим людям, які закінчили школу із вищим балом в атестаті, морально стійкі”. 

Військові кажуть: служити можна буде у тій області, яку обере контрактник. Однією із переваг називають те, що після першого контракту, а це три роки, на руках буде військовий квиток, який дає змогу влаштуватись у інші силові структури. Слухачам дають час подумати.

Олександр, рівнянин: “Можливо зацікавлюсь, треба подумати, все зважити. Я не служив, а зараз такою можливістю можна скористатись”. 

Усіх охочих армійці закликають звертатись до військкоматів чи безпосередньо військових частин. І додають: бажання – це одне, але поряд із цим доведеться проходити і ретельний відбір.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s