У Львові двадцять шість військовослужбовців військової служби за контрактом 80-ї окремої аеромобільної бригади урочисто склали Військову присягу на вірність українському народові. Загалом, це представники Хмельницької, Волинської, Львівської, Закарпатської та Тернопільської областей. До складання Військової присяги молоде поповнення проходило підготовку в складі окремого підрозділу на базі одного з аеромобільно-десантних батальйонів полку.
– На сьогоднішній день вони успішно завершили курс молодого бійця, чимало дізналися про історію нашої військової частини та, загалом, традиції десантних військ. Також бійці вже знайомі з базовими елементами стройової підготовки, положеннями Статутів Збройних Сил України. Крім того вони пройшли майже всі етапи повітрянодесантної підготовки і незабаром виконають один з найголовніших її елементів, а саме – перший стрибок з парашутом, – розповів виконуючий обов’язки заступника командира бригади по роботі з особовим складом майор Андрій Арабський.
Після урочистого ритуалу складання Військової присяги до воїнів-десантників та гостей з напутніми словами звернувся командир бригади полковник Віктор Копачинський, який побажав контрактникам якнайшвидше вникнути в процес бойового навчання, а рідним та близьким підтримати їх в цьому:
– Я вже неодноразово казав і наголошував на тому, що у десант приходять самодостатні та свідомі того, що роблять – юнаки й дівчата. Запевняю батьків та рідних в тому, що через два-три роки це будуть зовсім інші люди – професіонали своєї справи.
Під час брифінгу батьки контрактників задали чимало актуальних для них питань відносно життєдіяльності військової частини. Чимало з них стосувалося розпорядку робочого дня, умов проходження служби, соціальних гарантій.
У супроводі командира бригади гості частини відвідали гуртожиток, в якому проживаються десантники-контрактники, їдальню, побували в казармі однієї з рот аеромобільно-десантного батальйону .
Слід відзначити, що перший, в новому році, ритуал складання Військової присяги у цій військовій частині Високомобільних десантних військ ЗС України може виявитися й «крайнім», адже комплектування штатних посад в підрозділах майже завершено і, з кожним днем, вакантних посад стає все менше і менше.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s