Урок мужності від легендарного льотчика

Posted: 20.01.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , , ,

У Рівному на базі кафедри військової підготовки Національного університету водного господарства та природокористування відбувся урок мужності з питань міжнародного гуманітарного права для студентів вишу.

Захід провів начальник відділу армійської авіації оперативного командування “Північ”, льотчик-снайпер полковник Володимир Пастухов – який побував в Республіці Афганістан, Косово, Ліберії та Конго. Він розповів юнакам, які здобувають офіцерські звання запасу, про свій досвід у виконанні норм міжнародного військового співробітництва та міжнародного гуманітарного права під час участі в міжнародних миротворчих місіях під мандатом ООН.

Урок, який я виніс з африканського континенту, що до усіх людей потрібно ставитися з величезною повагою, адже у воєнних конфліктах немає поганих і хороших, зате є багато жертв, – зазначив старший офіцер. – Українці проявили себе як один з найгуманніших і дружніх національних контингентів, ми швидко встановлюємо і підтримуємо товариські відносини з усіма сторонами конфлікту та захищаємо мирне населення.

Під кінець зустрічі начальник відділу армійської авіації оперативного командування “Північ” побажав усім студентам можливості стати кандидатом до особового складу у національні контингенти, які залучені до підтримання миру і стабільності у світі.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s