Військові оперативного командування «Північ» готові до ліквідації наслідків негоди

Posted: 27.01.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,
Понад 1200 військовослужбовців та близько 300 одиниць техніки оперативного командування «Північ», де тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ генерал-лейтенант Ігор Колесник, готові до надання допомоги населенню восьми областей в разі погіршення погодних умов.

Відповідно до керівних документів загальне керівництво силами і засобами для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Закарпатській областях покладається на командувача військ оперативного командування «Північ».

Ми провели аналіз погодних змін, загроза надмірних снігопадів та їх вплив на життєдіяльність в зоні нашої відповідальності, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління – заступник командувача військ ОК «Північ» по роботі з особовим складом полковник Володимир Яцентюк. – Для забезпечення якісного та вчасного надання допомоги постраждалим районам на базі військових частин діють оперативні групи, загальне керівництво якими здійснюється через командний центр оперативного командування «Північ».

За словами полковника Володимира Яцентюка, досвід попередніх років показує, що найбільш поширені стихійні явища – це сильні хуртовини, ожеледиця, замети на автошляхах, налипання мокрого снігу. Вони можуть призвести до надзвичайних ситуацій державного та регіонального рівнів.

Ми визначили найбільш ймовірні території виникнення надзвичайних ситуацій природного характеру та відпрацювали порядок залучення сил і засобів військових частин у зоні відповідальності. Зокрема, у нашому розпорядженні понад 1200 військовослужбовців та близько 300 одиниць техніки, – додав тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління – заступник командувача військ ОК «Північ» по роботі з особовим складом. – Цими засобами ми підсилимо органами місцевої влади та самоврядування, а також підрозділи держслужби з надзвичайних ситуацій. На наше переконання цього достатньо аби вберегти людські життя, убезпечити майно та максимально швидко повернути райони ліквідації наслідків негоди до нормального рутинного життя.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s