118 кілометрів автодоріг за день розчищають від снігових заметів військовослужбовці 107-го Центру дорожнього забезпечення на Рівненщині

Posted: 29.01.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,
Рівненщина: На прохання місцевих органів влади та самоврядування у Дубенському районі про надання допомоги з ліквідації наслідків снігопадів військовослужбовці 107-го Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України приступили до розчищення снігових наметів.

Зокрема, військовослужбовці зі складу загону з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій військової частини на спецтехніці розпочали роботи на шляхах населених пунктів Дубно – Мирогоща – Молодаво – Варковичі – Жорнів і в зворотньому напрямку та Дубно – Верба – Берег – Студянка. Загальна протяжність маршруту розчистки автомобільних доріг складає 118 км.

Для розчистки снігових заметів залучено досвідчених військовослужбовців на чолі з сержантами Іваном Гачевським та Анатолієм Скибінським, а також грейдер ДЗ–122 та трактор Т150, – зазначив начальник 107-го Центру дорожнього забезпечення полковник Олег Безруков. – У разі потреби буде залучено додаткові сили і засоби для розчистки автомобільних доріг та звільнення автомобільної техніки від снігового полону.

Крім того, один із підрозділів 107-го Центру дорожнього забезпечення, що дислокується у місті Новоград–Волинський також надає допомогу в розчистці снігу в Новоград–Волинському гарнізоні. Зокрема, вже розчищено близько 80 км. автомобільних доріг.

Варто зазначити, що для оперативного реагування на ситуації, що виникають, сили та засоби військової частини перебувають у постійній готовності. Налагоджений цілодобовий зв’язок з підрозділами державної служби з надзвичайних ситуацій України в зоні відповідальності, дорожньо–експлуатаційною дільницею міста Дубно та органами місцевої влади і самоврядування.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s