Військові з Тернопільщини готові прийти на допомогу населенню долати наслідки негоди

Posted: 30.01.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

У разі погіршення метеорологічних умов особовий склад військових частин Збройних Сил України, які дислокуються у Тернопільській області готові до надання допомоги місцевому населенню. Оперативні групи для забезпечення якісного і вчасного надання допомоги створено на базі військових частин у Бережанах і Чорткові .
Як повідомиd заступник командира Бережанського 777-го окремого полку матеріального забезпечення Тилу Збройних Сил України з виховної роботи підполковник Ігор Заєць відповідно до рішення начальника Генерального штабу — Головнокомандувача ЗС України у військовій частині підготовлено спеціальну техніку, засоби зв’язку, польові намети та інші засоби обігріву.
— Поки що з боку місцевих органів влади до нас не надходило прохань про допомогу. Проте ми готові підсилити підрозділи держслужби з надзвичайних ситуацій у разі погіршення погодних умов, — зазначив підполковник Ігор Заєць.
Загало же по Західній Україні долати наслідки негоди готові понад 1200 військовослужбовців Збройних Сил України та близько 300 одиниць техніки. загальне керівництво силами і засобами для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Рівненській, Хмельницькій, Тернопільській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Львівській, Волинській, Закарпатській областях покладається на командувача військ ОК “Північ”, що у Рівному.

Василь ЛАБАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s