На Львівщині військові надають допомогу у боротьбі із наслідками сильних снігопадів

Posted: 30.01.2014 by rmclviv in надзвичайна ситуація
Позначки:, , , , , ,

На Львівщині у Бродівському районі 29 січня 2014 року в наслідок сильних снігопаду та вітру на дорогах утворилися серйозні замети. Так до 5 населених пунктів району автосполучення дуже складне, а 7 населених пунктів опинилися у сніговій пастці. Керівництво Бродівської районної державної адміністрації, звернулося до командування 16-ї окремої бригади армійської авіації 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України із проханням допомогти у розблокувані населених пунктів на ділянці автодороги Броди – Пониковиця – Заболотці – Лучківці – Ясенів.
Для виконання цього завдання виїхали дві одиниці військової техніки — шнеко-ротор на базі ЗіЛ-131 та АПА-5Д на базі Урал 4320. За кермом автомобілів досвідчені військовослужбовці, які відзначилися на розчистці снігу на автошляхах району під час минулорічної зимової негоди — водій-електрик взводу спеціальних машин аеродромно-технічної роти батальйону аеродромно-технічного забезпечення сержант військової служби за контрактом Олег Робак та начальник газозарядної станції електро-газового взводу аеродромно-технічної роти батальйону аеродромно-технічного забезпечення старший сержант військової служби за контрактом Ярослав Стоцький.
За останню добу військові-авіатори на чолі із старшим команди командиром взводу спеціальних машин аеродромно-технічної роти батальйону аеродромно-технічного забезпечення старшим прапорщиком Володимиром Градом розчистили понад 27 км доріг, визволили зі снігової пастки 18 автомобілів.
Боротьба із заметами на Бродівщині триває…

Вадим БАКАЙ.

Фото Олесандра НОВІКОВА.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s