На Львівщині військовослужбовці самбірського інженерного полку надають допомогу населенню двох районів, які потерпають від снігових заметів

Posted: 31.01.2014 by rmclviv in надзвичайна ситуація
Позначки:, , , , , ,

В наслідок погіршенням погодних умов на Львівщині, пониження температури повітря, рясного снігу та хуртовин, сильного вітру на автошляхах утворилися сильні снігові замети. У Самбірському та Мостиському районах чимало населених пунктів залишилися без автомобільного сполучення.
У зв’язку із складною ситуацією, яка склалася на автомобільних дорогах цих районів, до командира 703-го інженерного полку, що дислокується в місті Самборі Львівської області, полковника Олександра Корольова звернулися перші заступники голів Мостиської та Самбірської районних державних адміністрацій Осип Гачак та Богдан Сенейко із проханням надати допомогу щодо снігоочищення доріг районів.
Відповідно до вимог Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України щодо готовності надати необхідну допомогу місцевому населенню у військовій частині заздалегідь був створений загін з ліквідації наслідків природнього характеру, який очолює заступник командира 703-го інженерного полку підполковник Анатолій Загурський. Це дало можливість за короткий час підготувати та направити БАТ-2 для надання допомоги населенню Мостиського району із розчищення автомобільних доріг від снігових заметів.
Вчора, 30 січня, екіпаж БАТ-2 у складі капітанів Олексія Заручинського, Василя Лапчука та водія-механіка старшого сержанта військової служби за контрактом Ігоря Войтовича здійснив 40-кілометровий марш за маршрутом Самбір – Мостиська і приступив до розчистки доріг та звільнення пасажирського й автомобільного транспорту зі снігових пасток в населених пунктах Радетичі, Підліски, Острожець, Крукеничі, Воля Садківська. Роботи з розчищення доріг здійснювалися до пізньої ночі. Воїни-сапери з Самбора протягом дня розчистили більше 80 км доріг, звільнили від снігових заметів більше 20 населених пунктів, що дозволило забезпечити транспортне сполучення між селами Мостиського району.
Як повідомив заступник командира 703-го інженерного полку по роботі з особовим складом підполковник Василь Глінка, сьогодні, 31 січня, екіпаж БАТ-2 у складі майора Валентина Клюса, капітана Романа Казана, механіка-водія солдата військової служби за контрактом Богдана Ляха розчищає автомобільні дороги у селах Черхава, Чуква Самбірського району та інші населені пункти у цьому напрямку.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s