Майже сто населених пунктів Львівщини ще мають труднощі із доїздом

Posted: 03.02.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , , ,

Негода, що розгулялася в окремих регіонах держави змісила органи влади та місцевого самоврядування знову звернутися по допомогу до військових. Так, у Львівській області було організовано взаємодію з командирами військових частин оборонного відомства: Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, в/ч А3817, А0998, А2595 та Т0110 Мінінфраструктури України. Зокрема, від цих частин 2 лютого залучалося 5 одиниць техніки та 13 осіб.
Сьогодні, 3 лютого дві одиниці техніки   шляхопрокладач БАТ-2 та МАЗ-537 (в\ч А3817) працюють на дорозі, що зв’язує районний центр Золочів та село Білий Камінь. Ще дві – шнекоротор ШРСО Д707 та УРАЛ4320 (в\ч А2595) беруть участь в розчищені дороги від Бродів між селами Паниковица, Заболотці, Висоцько та далі в напрямку населеного пункту «Ожидів».
За повідомленням департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації у семи районах області, а саме: у Бродівському, Буському, Жидачівському, Золочівському, Перемишлянському, Радехівському та Сокальському районах наразі відсутній доїзд до 65 та ускладнено доїзд до 33 населених пунктів.
Загалом впродовж минулої доби для розчистки від снігу та утримання доріг на території області було залучено до 70 одиниць снігоочисної техніки від ДП “Львівський облавтодор”, з них 8 роторів, та близько 200 осіб.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s