«Град» на Рівненщині: артилеристи-реактивники виконують залікові вогневі завдання (фото)

Posted: 05.02.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,
На 233 Рівненському загальновійськовому полігоні оперативного командування «Північ» артилеристи 24 окремої механізованої бригади виконують залікові вогневі завдання із озброєння реактивних систем залпового вогню «Град».

Офіцери та військовослужбовці військової служби за контрактом реактивного артилерійського дивізіону військової частини прибули із Яворівського гарнізону, де дислокується Залізна бригада, на Рівненщину аби вдосконалити свої вміння і навички. Із закритої вогневої позиції вони уражають умовні об’єкти та ділянки місцевості, використовуючи запалювальні снаряди.

Ми ставимо перед собою завдання підвищити рівень управління дивізіону та офіцерів 2-ї реактивної батареї, а на їх базі – решту офіцерів-реактивників, щодо управління підлеглими у бою. Адже саме від того як швидко і правильно приймає рішення командир залежить не лише влучність стрільби, а й збереження життя і здоров’я особового складу, – зазначивначальник управління ракетних військ і артилерії ОК «Північ» полковник Валерій Марцеха. – Оцінюються правильність рішень командира, час виконання завдань і точність вогню. Також, ми розпочинаємо підготовку підрозділів до участі у змаганнях на кращу артилерійську батарею Збройних Сил України. І поточні заходи з бойової підготовки – це інвестиція у перемогу саме артилеристів Залізної бригади.

Для виконання залікових вогневих завдань шість БМ-21, як ще називають «Град», та машина управління прибули з Яворова. Під час стрільб кожну із реактивних систем залпового вогню споряджають 40 снарядами. Установки визначаються за допомогою повної підготовки на дальність 10 кілометрів на скупченому віялі.

Така інтенсивна бойова підготовка, на переконання командування, сприяє підвищенню виучки і вдосконалення навичок роботи з озброєнням. Зокрема, вже відмінний результат продемонструють командир реактивної артилерійської батареї капітан Олександр Циганок з підлеглими, ще троє офіцерів виконують завдання на «добре» і двоє оцінюються на позитивні оцінки.

Здача залікових вогневих завдань реактивного артилерійського дивізіону триватимуть до кінця наступного тижня. Саме тоді буде підведено підсумки першого етапу та виставлено загальні оцінки військовослужбовцям-учасникам цього заходу.

Варто зазначити, що стрільби запалювальними боєприпасами проводяться саме взимку, аби уникнути підпалів. Але особливості організації занять з бойової підготовки в зимовий період – це завдання не з легких. За словами начальника штабу 233 Рівненського загальновійськового полігону майора Віталія Ференца, сили і засоби підлеглого військового колективу дозволяють якісно забезпечити виконання стрільб навіть в такий складний погодний період.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s