Сьогодні, у Регіональній громадській Міністра оборони України, що діє при Львівському обласному військовому комісаріаті відбувся виїзний прийом громадян з особистих питань. Захід відбувся в межах графіку на I-е півріччя, що був затверджений на поточний рік для департаментів Міністерства оборони України та управлінь, служб Генерального штабу Збройних Сил України. За словами представника Департаменту кадрової політики Міністерства оборони України полковника Костянтина Казимира під час прийому надавалися консультації та роз’яснення щодо низки кадрових питань.
– Як відомо, зараз відбувається реформування Українського війська і, відповідно, деякі частини розформовуються, а посади – скорочуються. Природно, що військовослужбовцям не байдужа їхня подальша доля і чимало з них мають бажання й надалі продовжувати військову службу. Тому вони звертаються до нас з питаннями щодо переведення до інших військових колективів, і навіть тих, що дислокуються інших регіонах країни. І, власне, якщо ми можемо допомогти їм – то допомагаємо, якщо ж ні   то відповідно до чинного законодавства ми роз’яснюємо їхні права та обов’язки командирів стосовно них під час скорочення.
Під час прийому також було вручено витяги з наказів групі офіцерів розформованого Західного оперативного командування, які мали претензії щодо умов свого звільнення  військової служби.
– Ці офіцери та їхні товаришів були звільненні з військової служби минулого року з порушенням, що позбавило їх статусу «ветеран військової служби»,   розповів полковник Костянтин Казимир.   Не бажаючи миритися із цим військовослужбовці аргументовано звернулися до Міністра оборони України, начальника Генерального штабу ЗС України, про внесення змін у відповідні накази. Це питання було розглянуто та пройшло низку інстанцій і, в підсумку, начальником Генерального штабу було прийнято рішення про внесення змін, відповідно до яких усі офіцери, щодо яких були допущені порушення, набули статусу «ветеран військової служби». А разом з ним   гарантій та  пільг передбачених Законом України “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ і деяких інших осіб  та їх соціальний захист” та іншими нормативно-правовими актами. Сьогодні, на цей прийом я привіз витяг з наказу, який стосується 8 колишніх військовослужбовців, які стають на облік у цьому військовому комісаріаті,   – зазначив він.
Варто зазначити, що в цьому конкретному випадку на позитивне вирішення спірної ситуації вплинули наполегливість офіцерів та готовність представників Апарату Міністерства оборони України до пошуку істини.

Віталій ІВАНОВ.

Довідка. Наступні виїзні прийоми громадян у регіональній громадській приймальні Міністра оборони України у місті Львові, заплановані на I-е півріччя:  Головне квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ – 25 березня,  Департамент фінансів МОУ – 24 квітня; Відділ роботи по роботі з громадянами та доступу до публічної інформації МОУ – 22 травня;  Військово-медичний департамент МОУ – 19 червня.

Адреса. м. Львів, вул. Івана Франка, 25
контактний телефон: (032) 260-27-20.

Керівник –  майор Сибірякова Алла Валеріївна
Члени громадської приймальні:
1. Полковник запасу Кудінов Юрій Васильович, член Всеукраїнського Союзу громадських об’єднань учасників бойових дій ветеранів військової служби та правоохоронних органів «Всеукраїнський Союз».
2. Герасімов Богдан Васильович, член Всеукраїнської громадської організації «Об’єднання ветеранів розвідки України».
3. Старший прапорщик запасу Кошеляєвський Олексій Борисович, відповідальний секретар Львівської обласної Організації ветеранів Афганістану Української Спілки ветеранів Афганістану.
4. Муртазіна Ганна Васильовна, член Організації солдатських матерів України у м. Львів.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s