Рівненському обласному військовому комісаріату – 70! (фото)

Posted: 06.02.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,
 Колектив та ветерани Рівненського обласного військового комісаріату відзначили 70 річницю з дня заснування установи.

На святкові урочистості з нагоди ювілею були запрошені представники органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських та ветеранських організацій. Від імені начальника Генерального штабу Збройних Сил України й Командувача Сухопутних військ ЗС України особовий склад військового комісаріату привітав та вручив нагороди тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенант Ігор Колесник.


Сьогодні Збройні Сили України, в склад яких входять і військові комісаріати, виступають гарантом національної безпеки та оборони та гідно виконують свій конституційний обов`язок, – зазначив генерал-лейтенант Ігор Колесник. – Перед Вами стоїть нове завдання – розбудова Збройних Сил нового зразка з моделлю комплектування за контрактом. Хочу наголосити, що Рівненський обласний військовий комісаріат успішно виконує завдання вищого командування та органів державної влади.


Колишній військовий комісар Рівненського ОВК полковник запасу Владислав Муляр подякував військовослужбовцям і працівникам ЗС України, що вони свято продовжують славні бойові традиції старших поколінь, які закладалися протягом усіх 70 років діяльності установи.


– Наша робота – не з легких, адже саме військовий комісаріат став тим місточком, який сполучає цивільну молодь з армією. Переступивши саме наш поріг людина починає осягати професію захисника Вітчизни, – зазначиввійськовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк. – Визначально, що ми завжди готові стати на захист Батьківщини та з гордістю виконати свій службовий обов’язок.


Після завершення урочистої частини в залі камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії відбувся святковий концерт присвячений 70-й річниці з Дня створення Рівненського обласного військового комісаріату.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s