У Рівному «співали солдати», а для школярів провели уроки мужності

Posted: 14.02.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,
 У Рівному, за участі військовослужбовців військових частин гарнізону та ветеранських організацій, відбулася низка заходів, присвячених 25-ій річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Зокрема, у приміщенні Рівненської обласної універсальної бібліотеки було проведено літературно-музичний вечір «Коли співають солдати».

У заході взяв участь кавалер ордену Червоної Зірки Агафон Фісюк, а також ветерани афганської війни Петро Шумейко та Володимир Брижицький.

Аби нагадати молоді про той нелегкий час та розповісти про героїчні вчинки наших земляків у музеї 13-тої армії відбувся урок мужності. Старшокласники шкіл Рівного зустрілися з офіцерами, які безпосередньо були учасниками бойових дій в Афганістані. Військові з болем в очах розповіли школярам про те, в яких умовах вони виживали.

– Три дні температура повітря сягала 70 градусів, тоді не працювала жодна техніка, жодна зброя, все стало і нам було дуже важко переносити таку спеку, – розповів про особлистості тамтешнього клімату підполковник Юрій Міклашевський.

За словами голови Рівненської міської організації захисту сімей загиблих, померлих інвалідів та ветеранів локальних конфліктів Петра Шемейко, між командирами і підлеглими були дружні і хороші стосунки.

– Ми потрапили у дуже важкі умови, тому між нами завжди була взаємодопомога та виручка, ми відчували відповідальність один за одного та не залишали в біді товаришів, – зазначив Петро Шемейко.

Учням провели екскурсію у музеї та показали фільм, в якому відзняті фрагменти життя під час війні, побутові умови солдатів.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s