Рівненські військові відстоюватимуть у суді майбутнє службове житло

Posted: 25.02.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,
 26 лютого, о 15:00 у Господарському суді Рівненської області розглядатиметься справа щодо будівлі колишнього гарнізонного дитячого садочка у Рівному по вулиці Шевченка, 67А, на частину власності якого претендує «Європейський університет».

– Ця споруда планується під переобладнання на понад 20 квартир службового житла для сімей військовослужбовців, але навчальний заклад протягом часу експлуатації проводив ремонтно-будівельні роботи, через витрати на які тепер претендує на частку в ласій будівлі у самому центрі Рівного, – розповів представник Міноборони в суді, юрист квартирно-експлуатаційного відділу м.Рівного Олександр Коробенюк. – Ці роботи, на наше переконання, проводилися без попереднього отримання дозволів та погодження з нами.

Тому, виконано судову технічно-будівельну експертизу, яка дозволить поставити крапку в цій справі. За найкращих обставин, вже завтра можна очікувати рішення суду. Варто зазначити, що будівля вже має ознаки чотириповерхового житлового будинку, у ступені високої готовності до переобладнання під житло.

Нагадаємо, у цьому військовому містечку з 2000 по 2012 рік функціонувало рівненське відділення навчального закладу «Європейський університет». З 1 січня 2012 року у зв’язку із закінченням терміну дії оренди та неналежним виконанням договірних зобов’язань військові розірвали договір. З того часу триває судова тяганина, яка цього разу, на думку військових, вже завтра може закінчитися позитивно.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s