В прямому ефірі львівського обласного радіо обговорили питання щодо місця і ролі силових структур держави у сучасних умовах

Posted: 27.02.2014 by rmclviv in Ознака часу
Позначки:, ,

IMG_0162aaaЗ огляду на останні події, які відбулися в нашій державі та у місті Львові, на порядку денному питання безпеки краю та його мешканців, а також як сьогодні функціонують наші силові структури. Автор і ведуча програми журналіст Наталія Сохан запросила до розмови у прямому ефірі колишнього заступника начальника головного управління МВС України у Львівській області полковника міліції Михайла Курочку та керівника регіонального медіа-центру Міністерства оборони України підполковника Олександра Поронюка.
Під час програми «На часі – СОЦІО» власним баченням проблем поділився начальник регіонального медіа-центру Міністерства оборони України підполковник Олександр Поронюк, який зазначив, що сьогодні неймовірно складна ситуація в країні і потрібно бути готовим до різноманітних викликів.
— Хочу наголосити, що військовослужбовцям Збройних Сил України , які проходять службу у Західних областях країни, вдалося утриматися від втягування у будь-які протистояння, сказав радіослухачам підполковник Олександр Поронюк. — Втрат жодної одиниці зброї та іншого військового майна та техніки не відбулося. Хоча довелося пережити важки часи: багато військових частин блокувалося, висувалися вимоги віддати зброю, військову техніку та інше майно.
Зараз  українському суспільству потрібно повернути довіру до людей у погонах і зрозуміти якою серйозною справою вони займаються. Переконаний, що армійські професіонали повинні виконувати свій обов’язок, який передбачає виключно захист від зовнішньої агресії, — зазначив він.

Вадим БАКАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s