Військовослужбовці управління оперативного командування “Північ” Збройних Сил України увійшли до складу координаційного штабу щодо загроз порушення миру та безпеки в Рівненській області

Posted: 03.03.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,
 Військовослужбовці Рівненського обласного військового комісаріату забезпечують цілодобове чергування у складі координаційного штабу щодо загроз порушення миру та безпеки області.

 До складу цього утворення, що розгорнуто на базі Рівненської обласної ради, увійшли тимчасово виконуючий обов’язки командувача військ оперативного командування «Північ» генерал-лейтенант Ігор Колесник, керівники правоохоронних органів і силових структур Рівненщини, держслужби з надзвичайних ситуацій в області, представники політичних партій та громадських організацій.

Офіцери Рівненського обласного військового комісаріату у визначеній черговості забезпечують цілодобове чергування у складі координаційного штабу

– Перед нами стоїть відповідальне завдання спільними зусиллями координувати та погоджувати рішення щодо реагування на події в області і державі, зберегти мир та спокій на території Рівненщини й сприяти збереженню територіальної цілісності України, – розповів черговий офіцер, помічник військового комісара Рівненського ОВК з правової роботи майор юстиції Володимир Савчук. – Я забезпечую моніторинг та аналіз ситуації в області, яка надходить з інших силових структур. Це дозволяє за потреби оперативно реагувати на можливі виклики і загрози. До цього часу на території області все спокійно.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s