Військовослужбовці з міста Дубно запрошують членів сімей своїх колег з Криму в гості

Posted: 05.03.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,
 Військовослужбовці 107 Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України, де командиром полковник Олег Безруков, виявили бажання прийняти погостювати родини військових моряків з військових частин Криму.

 

Під час загальних зборів особового складу ми розглянули та обговорили ситуацію в Криму, а також проблеми, з якими можуть стикатися сім’ї заблокованих в частинах військовослужбовців, – розповів заступник командира з виховної роботи підполковник Юрій Нечитайло. – Було вирішено у добровільному порядку, за такої потреби, прийняти членів сімей наших колег. Станом на сьогоднішній день ми вже можемо розмістити у родинах нашого особового складу близько 30 сімей кримчан.

Підполковник Юрій Нечитайло розповів, що усі бажаючі прийняти гостей з півострова залишають свої дані у відповідній анкеті за адресою https://docs.google.com/forms/d/12-cR6EJUpLkrFav2IpVlSyueve2mag7WvIxYVK4aUlw/viewform.

– Хочу наголосити, що ми запрошуємо родини військових колег в гості, де вони познайомляться з побутом та культурою Волинського краю, – додавзаступник командира з виховної роботи. – Ми докладемо усіх зусиль, щоб дружини та діти моряків почувалися не лише комфортно й безпечно, а й відвідали туристичні місця Рівненщини, що лише поглибить дружні зв’язки між нашим краєм та Кримом.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s