Відомий український гурт «OT VINTA» відвідав військових зв’язківців у Рівному

Posted: 06.03.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

У Рівному відбулася зустріч військовослужбовців 55 окремої бригади зв’язку оперативного командування «Північ» з творчим колективом гурту «OT VINTA», лідером якого є відомий митець і художник Юрій Журавель.

Захід пройшов у рамках спільної програми ветеранської організації 55 окремої бригади зв’язку та Регіонального медіа-центру МО України (м. Львів) «Зірки популяризують службу в армії».

–  У розрізі останніх подій в державі, з метою морально-психологічної підтримки особового складу ми вирішили запросити гурт «OT VINTA», – розповів голова ветеранської організації 55 окремої бригади зв’язку оперативного командування «Північ» Олександр Зайчук. – Військовим сьогодні випала непроста доля цілодобово стояти на варті української землі, коли на нашій території непрохані гості вже демонструють неприховану агресію та зазіхають на територіальну цілісність нашої держави. Підтримка кожного окремого військового колективу музикантами, митцями, громадськими діячами – це неоціненний вклад в підтримання морального духу військовослужбовців та сприяння підвищенню обороноздатності держави в цілому.

В рамках зустрічі «OT VINTA» виконав популярні пісні. А по завершенню заходу військовослужбовці подякували лідеру гурту Юрію Журавлю та його творчому колективу за підтримку. Визначально, що в напруженому гастрольному графіку, музиканти відмінили деякі заходи та прибули до військових продемонструвати солідарність і відданість справі оборони соборності України.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s