Фермери Рівненщини відправили понад 25 тонн продукції для військовослужбовців Збройних Сил України в Криму (ФОТО)

Posted: 06.03.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,
Рівненська обласна асоціація фермерів та приватних землевласників зібрали та відправили для військовослужбовців військових частин ЗС України, які дислокуються в Автономній Республіці Крим, близько 25 тонн продукції.

 

На заклик організації підтримати заблокованих у місцях постійної дислокації українських моряків, авіаторів та піхотинців відреагували всі понад 600 фермерів Рівненщини. А більше ста із них надали суттєву допомогу щодо продуктів харчування.

– Наші фермери відгукнулися на ініціативу допомогти солдатам, матросам і офіцерам, які демонструють незламність духу, вірність Присязі та українському народу, – зазначив голова рівненської обласної асоціації фермерів та приватних землевласників Дмитро Українець. – Ми зібрали овочеву продукцію, картоплю, муку, макаронні вироби. Дякуємо транспортникам, які забезпечили нас фурою. Хочемо, щоб військові в Криму відчули не лише нашу матеріальну підтримку, а й моральну допомогу, єднання народу, що також суттєво.

Фермери наголошують про готовність допомогти не лише харчами, а й, за потреби, зі зброєю в руках відстоювати землю власної держави.

– Патріотичний дух землевласників надзвичайно високий. Навіть ті, в яких був неврожай, або немає великих матеріальних статків, не залишилися осторонь. Хто банку сала й 50 гривень пожертвував, а хто – цілий мікроавтобус овочів. Переконаний, такий дружній народ – ніколи не зламати і не перемогти, – підсумував Дмитро Українець.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s