У Львові на Майдані уперше заговорили про широку народну підтримку українського війська

Posted: 10.03.2014 by rmclviv in Ознака часу
Позначки:, , ,

У неділю в центрі Львова, під час щоденного молитовного Майдану, перед багатотисячним зібранням місцевої громади та гостей міста зі сцени Майдану уперше заговорили про широку народну підтримку українського війська.
До присутніх звернулися військовий капелан настоятель гарнізонного храму Верховних апостолів Петра і Павла отець Степан Сус, а також голова спілки ветеранів Афганістану Львівщини Михайло Магеровський.
— З ініціативи Канівської міської організації ветеранів Афганістану Українська спілка вирішила відкрити банківський рахунок щодо зібрання коштів для підтримки наших військовослужбовців, які перебувають в облозі у Криму, — наголосив Михайло Магеровський. — Цю ініціативу підтримали ветерани-афганці багатьох областей України.
Він зазначив, що у Львові таку місію виконує гарнізонний храм і попросив дозволу у Майдану передати грошову допомогу від львівського осередку воїнів-афганців настоятелю гарнізонного храму отцю Степану Сусу.
Наступним виступив автор та виконавець афганської пісні старший сержант запасу Олександр Ружко, який у Демократичній Республіці Афганістан проходив службу в бригаді спеціального призначення.
— Хочу звернутися до своїх побратимів-військовослужбовців у Криму, які зараз у дуже важких умовах ведуть психологічний двобій за нас всіх, — сказав Олександр Ружко. — Хочу звернутися до сімей військовослужбовців — ми пишаємося, що в нас у країні є такі солдати, які вірні Військовій присязі непохитно стоять за Україну! З нами наш Кобзар, наша Небесна сотня, з нами Бог і Україна! Слава Україні!
Він виконав авторську пісню «Лелека», яку сьогодні присвятив мужнім українським воїнам у Криму. Олександр пояснив присутнім, що цю пісню написав у скрутні часи із вірою на краще майбутнє, адже лелека в Україні завжди був птахом надії, птахом символом на хороше майбутнє і висловив щирі сподівання, що таке майбутнє чекає нашу країну.
Письменниця Дара Корній зачитала звернення запорізьких жінок так званої «Запорізької жіночої сотні» до чоловіків, які відстоюють незалежність України у Криму і закликала всіх жінок зі Сходу та Заходу, з Півдня і Півночі об’єднатися і сказати, що жінки не хочуть війни, а хочуть, щоб їхні діти жили під мирним небом, щоб не помирали їхні сини.
А член координаційної ради всеукраїнської організації «Солдатські матері України» Анна Муртеніна зі сцени львівського Майдану закликала всіх матерів звернутися до солдатських матерів Росії, щоб вони не допустили перетворення їхніх синів на окупантів.

Коментарі

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s