Війська ОК “Північ” посилено тренуються на полігонах

Posted: 11.03.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , , , ,

У зв’язку із проведенням навчань Збройних Сил України особовий склад визначених вищим командуванням підрозділів посилено тренується на польових навчальних базах. Зокрема, на Волині, Львівщині та в Закарпатті військовослужбовці окремих бригад оперативного командування «Північ» проводять бойове злагодження підрозділів з відпрацюванням елементів вогневої, тактичної, тактико-спеціальної підготовки.
За словами офіцера відділення по роботі із особовим складом окремої механізованої бригади, під час цих заходів до нормального бою приводиться особиста зброя, озброєння та техніка з’єднання.
Паралельно технічні спеціалісти підрозділів проводять глибоке тестування усіх вузлів та агрегатів бойових машин та автомобільної техніки. Це дозволить вчасно виявити і ліквідувати ті недоліки, що з’являються під час щоденної експлуатації ОВТ,   зазначив він.
Також, посилено тривають заняття й з вогневої підготовки: військовослужбовці виконують навчальні вправи стрільб зі стрілецької зброї, гранатометів та озброєння бойових машин.
Як пояснив керівник навчальних стрільб на ділянці стрільби з РПГ-7 та АГС-17 мотивація на навчання в усіх військовослужбовців дуже висока, а результати контрактників, які нещодавно прийшли на військову службу вражають – всі постріли точно в ціль!
Разом з тим, військові колективи, що дислокуються у гірських районах посилено займаються тактико-спеціальною підготовкою та виконують вогневі завдання відповідно до профільної специфіки.
Слід додати, що для проведення вищенаведених заходів оборонним відомством було виділено достатню кількість пально-мастильних матеріалів.
Варто зазначити, що солдати в полі не відчувають браку інформації, адже про події в Україні та світі військовослужбовців інформують щонайменше тричі на день.
Не забуті і культурні потреби особового складу. В межах Року учасників бойових дій на території інших держав концертна група 58-го Будинку офіцерів, що у Львові   продовжує реалізовувати низку творчих проектів. Зокрема, військові артисти відвідали особовий склад механізованої бригади ОК «Північ», що відпрацьовує визначенні завдання на одному із полігонів Західного регіону держави.
Культурний захід було приурочено 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря і пророка української нації Тараса Григоровича Шевченка. Вже традиційно, в ньому взяли участь не лише спеціалісти культурного відділу Будинку офіцерів, а й  студенти вокального факультету Львівської національної музичної Академії ім. Миколи Лисенка та обласного осередку національної спілки письменників України.
– Тарасове пророче слово, сьогодні набуло особливої актуальності. Воно кличе нас не лише любити й шанувати свою історію, а й пробуджує патріотизм у громадян та кличе на захист нашої Незалежності та Суверенності,   розповів директор будинку офіцерів Віталій Провозін.  – Ми, артисти військового культурного осередку, приїхали своєю творчістю підтримати цих вояків у перерві між навчаннями, адже розуміємо, що позитивні емоції є могутньою зброєю у справі зміцнення боєздатності Українського війська,   наголосив він.
Впродовж польового концерту його ведуча працівник Збройних Сил України Оксана Прийма неодноразово акцентувала увагу присутніх на тому, що представлені зразки народної творчості уособлюють в собі прагнення Українського народу до самобутності та утвердження в загальносвітовій культурній спадщині.
–    Я певна, ви неодноразово помічали, що є такі твори, які завжди поруч – у щасті та незгодах, в радості та в журбі: «наша дума, наша пісня не вмре, не загине… От де люде, наша слава, слава України!»
Варто зазначити, що під час культурного десанту військовослужбовці ознайомилися не лише із творчою спадщиною Т.Шевченка, а й майстерністю танцювального колективу «Леополіс» та філігранним виконанням вокальних творів методистом-культорганізатором Євгенією Кулик разом із студенткою музичної Академії ім. Миколи Лисенка Наталією Турун. Дівчата виконали вокальні композиції  «Україно, моя любов», «Журавлина доля», «Лелеки», «Зозуля», «Захисникам Вітчизни хай щастить!». А, під час вимушеної паузи з технічних причин, директор Будинку офіцерів Віталій Провозін узявши, як кажуть   вогонь на себе – приємно здивував присутніх майстерним виконанням класичних гумористичних творів.

Вадим Бакай, Володимир Скоростецький, Віталій Іванов.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s