Оборона України – спільна справа військових і територіальної громади

Posted: 13.03.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , , , ,

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління – заступник командувача військ Оперативного командування “Північ” по роботі з особовим складом полковник Володимир Яцентюк та військовий комісар Рівненського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Оксенюк взяли участь у Президії Рівненської обласної ради.

Посадовці розповіли депутатам та громадськості про стан справ у військових колективах Рівненщини та підпорядкованих військових частинах.

Як відомо, зараз в державі вживаються заходи для вирішення конфлікту на півострові дипломатичним шляхом. Наші військові частини, як і решта Збройних Сил України, приведені у визначену ступінь бойової готовності, з підрозділами тривають навчання, під час яких ми перевіряємо реальний стан бойової готовності до виконання завдань за призначенням, – зазначив полковник Володимир Яцентюк.

Він окремо зупинився на питанні формування батальйону територіальної оборони, що створюється у визначених законодавством випадках та комплектується військовими комісаріатами на базі Збройних Сил України для забезпечення потреб діяльності органів державної влади і місцевого самоврядування. Особовий склад, який входитиме до складу підрозділу, не залучається до повномасштабних дій спільно з регулярними і новосформованими частинами, а здійснює охорону державних об’єктів та забезпечує правопорядок у регіоні:

Відбувається формування територіального батальйону Рівненської області, до складу якого увійде 430 осіб. Для якісного забезпечення цього підрозділу необхідно об’єднати зусилля громади Рівненщини, адже оборона України – це наша спільна справа, – додав полковник  Володимир Яцентюк.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s