На Рівненщині меценати допомагають ремонтувати військову техніку та жертвують на медикаменти

Posted: 15.03.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,
На Рівненщині підприємці активно допомагають військовослужбовцям військових частин Рівненського гарнізону відновлювати техніку та покращити забезпечення особового складу.

Зокрема, місцеий бізнес обласного центру забезпечив відновлення кількох одиниць військової техніки, що дозволило поставити у стрій ті автомобілі, на ремонт яких у попередні роки не вистачало коштів.

Також, підприємці закупили медикаменти для особового складу, забезпечення якими є невідємною частиною якісного виконання завдань за призначенням.

Координаціну роботу очолив голова ветеранської організації Олександр Зайчук. Він, спільно з головою ГО «Рівненський громадський контроль» Дмитром Якимцем та меценатами Олександром НестерукомСергієм Кухарцем і Анатолієм Антонюком створили оргкомітет зі брору пожертвувань та закупівлі необхідного у військову частину.

Ми хочемо започаткувати шефствування над частиною та заохотити інших жителів Рівненщини, які мають можливість, долучитися до справи допомоги наших військових, – зазначив Олександр Зайчук.

Військовослужбовці переконані, що за такої підтримки громадськості і бізнесу їм швидко вдастся наростити бойові спроможності до належного рівня та, за протреби, дати гідну відсіч агресорам.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s