Найсильніші гирьовики присвятили перемогу героям-армійцям

Posted: 20.03.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , ,

Перемогу на Чемпіонаті  Львівської області з гирьового спорту збірна команда Академії сухопутних військ присвятила українським військовим, які гідно та мужньо виконують військовий обов’язок в АР Крим.

У Чемпіонаті, який днями відбувся на базі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у Львові, взяли участь понад 80 спортсменів Львівщини.

Серед шести команд спортсменів-гирьовиків найсильнішими виявились богатирі, які навчаються та проходять службу саме в Академії сухопутних військ. Зокрема, традиційно продемонстрували високі результати та впевнено вивели свою команду вперед курсанти видового вишу В’ячеслав Семененко та Володимир Святозільський, а також офіцер 184-го навчального центру Академії лейтенант Денис Бондарь.

За словами начальника кафедри фізичної підготовки і спорту вишу, який водночас є тренером збірної навчального закладу з гирьового спорту, підполковника Сергія Романчука, всі члени команди виявили бажання присвятити свій тріумф на Чемпіонаті Львівщини українським військовослужбовцям, які не зраджують Військовій присязі на вірність українському народові та гідно несуть службу на захисті нашої Батьківщини на Кримському півострові.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s