На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України

Posted: 20.03.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:,

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України, які озвучив секретар РНБО Андрій Парубій військові комісаріати Західного регіону розпочали виконання заходів у відповідності з Указом Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014.
Зокрема, в обласних та підпорядкованих районних (міських) військових комісаріатах вже завершено навчальні збори з військовозобов’язаними, яких відібрано для посилення та доукомплектування цих установ до визначеної кількості. В основному   це військові, які проходили дійсну військову службу в лавах Збройних Сил України та інших військових формуваннях та були звільнені з різних причин із силових відомств.
Слід додати, що згідно із чинним законодавством за цією категорією громадян зберігається на весь період перебування у війську місце роботи, займана посада.
Зазначені спеціалісти не підлягають звільненню з роботи за ініціативою власника чи адміністрації підприємства, установи, організації незалежно від підпорядкованості і форм власності, крім випадків їх повної ліквідації.
Варто знати, що в разі повної мобілізації призов громадян України здійснюватиметься з 19-річного віку  солдати, сержанти запасу віком до 45 років, офіцери − до 55 років. При собі необхідно мати військовий квиток, повістку та паспорт.
А також пам’ятати про те, що ухилення від мобілізації несе за собою спочатку адміністративну, а за системних порушень   кримінальну відповідальність.
Зауважимо, що про повну мобілізацію поки мова не йде. Адже її проводять тільки у випадку введення надзвичайного та воєнного стану.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s