Військовослужбовці Рівненщини вдячні жителям краю за підтримку

Posted: 21.03.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,
Військові колективи, які дислокуються на території Рівненської області, отримали суттєву підтримку від жителів Полісського краю.

Громада Рівненщини відгукнулася на заклик і допомогла продуктами харчування, деталями до автомобільної техніки тощо. А найбільшим вкладом матеріальної підтримки стали пожертви мешканців області, що склали понад 40 тисяч гривень, і ця сума постійно зростає.
Рівненщина вкотре підтримала захисників Вітчизни в скрутну мить, демонструючи що народ і армія єдині. Підтримати Збройні Сили України зголосилися як підприємці, так і пересічні жителі Рівненської області. Зокрема, серед меценатів НИКИТЮК О.М., ПОШИВАК Н.Р., ТАЛИМОНЧИК В.П., ЯКИМЕЦЬ В.І., ТРОФІМЧУК С.П., ПАРФЕНЮК М.В., КОЛОМИС О.Д., ПрАТ “Речовий ринок”, ТзОВ ВКФ “ВІСА”, ФГ “Красива земля”.
Небайдужі люди зробили неоціненну інвестицію у підтримання патріотизму і високого морально-психологічного духу військовослужбовців. А зібрані кошти будуть використані на відновлення матеріально-технічного стану військової техніки.
Нагадаємо, що допомогу для матеріально-технічного забезпечення військовослужбовців та військових частин Ви зможете надати, перерахувавши кошти за реквізитами оперативного командування «Північ» Збройних Сил України:
Одержувач: в/ч А0796
Код ЄДРПОУ: 07852893;
Банк: ГУ ДКС України у Рівненській області;
Код банку МФО: 833017;
Реєстраційний рахунок:
31256301202262 — на матеріально-технічне забезпечення військових частин оперативного командування «Північ».
У разі бажання юридичних і фізичних осіб здійснювати перерахування коштів безпосередньо військовим частинам та установам пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях.
Передати слова підтримки ви можете, написавши листа на електронну адресу:pressa_pivnich@i.ua з приміткою «Лист підтримки», залишивши коментар або повідомлення на нашій сторінці у соціальній мережі: https://www.facebook.com/OKpivnich?fref=ts.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s