Митці подарували захисникам Вітчизни оркестровий концерт

Posted: 25.03.2014 by rmclviv in Новини та події

У 58-му Будинку офіцерів, що у Львові триває реалізація амбітного творчого проекту «Митці Львівщини захисникам Вітчизни».
– Лейтмотивом таких масштабних культурних заходів є, перш за все, включення до сценарію виразних домінантних культурних засобів, покликаних урізноманітнити культурне дозвілля особового складу військових частин Збройних Сил України в особливих військово-політичних умовах. Крім того, вони передбачають залучення до такого культурного шефства ширшого кола патріотично налаштованих колективів та окремих виконавців. Наразі, вже чимало творчого люду зголосилося поділитися своїм талантом з військовим глядачем – на тиждень проводимо по 2-3 виїзди у військове середовище, – розповів директор Будинку офіцерів Віталій Провозін.
Цього разу творчий десант відділу культури Будинку офіцерів посилений… оркестром та акторами Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької завітав до курсантів Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та військовослужбовців, які виконують практичні навчально-бойові завдання на полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки.
З перших тактів концертної програми «заньківчани», образно кажучи без бою полонили аудиторію і не полишали бранців впродовж усього часу відведеного на зустріч. Воно і не дивно, адже в арсеналі львівських артистів видатні зразки української та лемківської пісні, гуцульські та латиноамериканські інструментальні мелодії, незабутні перлини з репертуару Квітки Цісик, Назарія Яремчука, Майкла Джексона, Володимира Івасюка, груп АВВА та Quenn.
Щирість, емоційність та запальний стиль виконання, змережені дотепами ведучих створили в залі емоційну, незабутню атмосферу та підтвердили обраний вектор роботи в межах проекту «Митці Львівщини захисникам Вітчизни».

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s