У Волинській області продовжують відновлювати армійську техніку

Posted: 01.04.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , ,

У той час, як підрозділи Сухопутних військ ЗС України під час польових виходів продовжують нарощувати бойову спроможність у ході всеукраїнських тактичних навчань, у пунктах постійної дислокації військових частин небайдужі громадяни сприяють підвищенню технічної готовності армійських підрозділів.
Одними з перших, хто прийшов на допомогу армії у цьому питанні є група волонтерів із Волинської області, які згуртувалися навколо цієї ідеї за допомогою соціальних мереж, та  скоординувавши зусилля із військовим командуванням приступили до роботи.
Третій тиждень поспіль група добровольців-волонтерів надає допомогу військовослужбовцям однієї з механізованих частин оперативного командування «Північ»  у відновленні автомобільної  та броньованої техніки.
Автомеханіки, електрики, автослюсарі, зварювальники з Володимир-Волинського району та міста Нововолинська виконують різноманітні ремонтно-відновлювальні роботи у парку та на майданчиках зберігання техніки військової частини.
За цей час декілька десятків вантажних та спеціальних автомобілів на шасі Зіл-131, Газ-66, Урал-4320, що перебували на зберіганні у пункті постійної дислокації військової частини, вже пройшли повний комплекс технічного обслуговування та стали у стрій. Одночасно, волонтери допомагають проводити роботи із технічного обслуговування бронетехніки.
Волонтери працюють разом із армійськими технічними спеціалістами. Начальник автомобільної служби військової частини майор Павло Делемень повідомив, що робота добровольців є високопродуктивною. Усі зразки автомобільної техніки спочатку пройшли огляд та дефектування, після якого було здійснено ремонт, або заміну вузлів та агрегатів. Обов’язково перевірялися двигуни, паливні системи, електрообладнання тощо. Проводилась обкатка кожної одиниці військової техніки.
– Обслуговування зразків озброєння та військової техніки радянського виробництва потребують відповідних умінь та навичок. Більшість наших волонтерів-помічників проходили військову службу і володіють необхідними знаннями у цій галузі. Командування військової частини щиро вдячне Костянтину Зінкевичу, Михайлу Сенатору, Сергію Семенюку та іншим добровольцям, які підтримали українську армію не лише словом, а й ділом, – говорить офіцер.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s