Працівники ТРК “Південний” долучилися до акції з підтримки українського війська

Posted: 04.04.2014 by rmclviv in Ознака часу
Позначки:, , , ,

Плюнувши в обличчя світовій спільноті анексією українського півострова Крим гауляйтер «братньої країни» Путін на цьому не зупинився і на додачу ще й витер ноги об міжнародне право, чим порушив скрупульозно вибудувану рівновагу взаємовідносин співіснування суб’єктів міжнародного співтовариства. Неадекватні дії оскаженілого «старшого брата» змусили українців морально мобілізуватись та пробудити півзабуті у роки демократичного застою риси генетичної пам’яті. Українці нарешті згадали, що у кожному є ті якості, які роблять нас сильними – готовність до самопожертви, до подвигу задля спасіння нації, до безкорисливості у вчинках. Вже з перших годин агресії російського війська країною став ширитися подвижницький рух, метою якого стала допомога Збройним Силам України. За лічені дні до нього приєдналося сила-силенна громадян….

У четвер, 3 квітня, представники найбільшого торгового комплексу в Львові “Ринок Південний” передали військовослужбовцям матеріально-технічних засобів на суму близько тридцяти тисяч гривень.
Як розповів представник військової частини підполковник Дмитро К. все майно буде використано за призначенням та дозволить суттєво покращити матеріально-технічний стан на підпорядкованих об’єктах.
– Чесно кажучи, ми не очікували такої блискавичної реакції бізнесменів на наше звернення, адже ще навіть не минула доба після нашого з ними першого знайомства. Як кажуть – ми ще не стигли приготуватися чекати, а нам вже повідомили, що готові допомогти. Такого не пригадують навіть ті наші військовослужбовці, які прослужили в армії не один десяток років. Ми дуже вдячні за такий патріотизм та розуміння наших проблем.
За словами представника ТОВ “АЙПІЄ-Л”, що опікується ТРК «Південним» Романа Дмитраха у такий складний для країни час кожен свідомий громадянин має внести свій посильний вклад в оборону держави.
– Коли військові звернулися до нас із проханням про допомогу ми не задумуючись пішли їм на зустріч. А вже набрати необхідний перелік матеріально-товарних позицій для нас стало справою часу. Ми його навіть дещо збільшили на прохання нашого головного акціонера Петра Писарчука, який також побажав долучитися до такої обопільної співпраці.
Загалом, свою допомогу військовим запропонували близько десяти великих торгівельних марок, що ведуть свою діяльність на території Львівщини. На сьогоднішній день проводяться уточнення наявних потреб, а також визначається оптимальний алгоритм їх прийому та розподілу на користь військових колективів Збройних Сил України.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s