«Розконсервована» бронетехніка захищатиме закарпатців від агресорів

Posted: 07.04.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

На Закарпатті представники крайового Правого сектора передали військовим бойову розвідувально-дозорну машину. За словами речника організації Володимира Гласнера до Ужгорода БРДМку було доставлено благодійним коштом на приватному автотранспорті з Центральної України.
– Не є великою військовою таємницею той факт, що певна кількість наших закарпатських військових сьогодні перебувають на навчаннях поблизу південно-східних ділянок державного кордону України. Разом з тим, маємо подбати про те, щоб жителі нашої області відчували себе захищеними від будь-яких посягань агресорів. До слова, загальний пробіг цієї одиниці складає усього лише 240 кілометрів, адже агрегат чимало років був на зберіганні, – наголосив В.Гласнер.
Як зазначив старший офіцер обласного військового комісаріату майор Олександр Гайовий передана одиниця військової техніки буде «приписана» до Батальйону територіальної оборони.
– Батальйон територіальної оборони лише комплектується – як устаткуванням, так і людьми. До роботи із бронетехнікою буде залучено військовослужбовці запасу, які мають багатий досвід їх експлуатації під час військової служби.
Загалом, підрозділ здійснюватиме свої функції з такими завданнями: охорона державного кордону, охорона стратегічно-важливих об’єктів, забезпечення діяльності органів державного управління, тощо.

Віталій ІВАНОВ.

Довідково.

Указ Президента України “Про часткову мобілізацію”

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s