Зв’язок у військкоматі якісний і безперебійний

Posted: 11.04.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , ,

Функціонування підрозділу зв’язку у Волинському обласному військовому комісаріаті забезпечує команда професіоналів, яку очолює капітан Владислав Солових. За його словами робота у зв’язківців активізувалася на початку березня. Весь особовий склад, переважна більшість якого становлять жінки, був переведений на цілодобове чергування. У рамках оголошеної часткової мобілізації відділ підсилили військові спеціалісти, у яких за плечима є досвід служби у Збройних Силах, зокрема, у підрозділах зв’язку.

Для налагодження нормального функціонування всіх існуючих в ОВК засобів зв’язку багато зробив начальник радіостанції, прапорщик Анатолій Кухарик. Під його керівництвом військовослужбовці, які прийшли після мобілізації, перевірили, полагодили та ввели в експлуатацію наявні радіостанції, розміщені на автомобілях. Зокрема сержант Руслан Демчук займався відновленням двигунів транспортних засобів, у цій справі йому допомагав солдат Дмитро Машевчук. До роботи щодо налагодження засобів зв’язку та передавальної техніки долучилися прапорщик Володимир Остапюк, старший солдат Тарас Сепанюк і солдат Олександр Хоміч. Завдяки злагодженій і сумлінній роботі військовослужбовців радіостанцію було підготовлено до застосування за призначенням.
Самовіддана робота військовослужбовців відділу зв’язку та їхні професійні дії дали змогу забезпечити стійкий та безперебійний зв’язок зі штабом оперативного командування «Північ».

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s