Військовослужбовець з Криму служитиме на Рівненщині

Posted: 15.04.2014 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

Один з перших військовослужбовців, виведених з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, капітан-лейтенант Микола Кормогородський поповнив військовий колектив Рівненського гарнізону.

Начальник Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку полковник Олександр Ковальчук відрекомендував особовому складу новоприбулого з Євпаторії військового моряка та привітав його з призначенням на посаду офіцера режимної служби.

Кілька тижнів тому Микола Кормогородський проходив військову службу на такій же посаді у військовій частині в АР Крим, де, за його словами, відповідав за пропускний режим, охорону об`єктів та боєприпасів тощо.

З першого дня перебування у Криму так званих «зелених чоловічків» український офіцер був переконався, що то російські військові. Про переговори з ними згадує неохоче.

Вони поставили нам умови, щоб ми сумісно здійснювали патрулювання, – пригадує капітан-лейтенант Микола Кормогородський. – Перешкоджали вивозу техніки, боєприпасів з території частини. Ставали на заваді й завезення чогось на територію. Пригрозили, що якщо ми будемо втручатись на окуповану ними територію, то буде кровопролиття.

Каже, після анексії Криму сенсу залишатися там не бачив, тому і зважився на переїзд, адже народився і виріс на Рівненщині.

Я родом з Дубенського району, тому вирішив продовжувати службу ближче до дому, та перевівся до Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку, – уточнив офіцер.

Начальник Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку полковник Олександр Ковальчук подякував капітан-лейтенанту Миколі Кормогородському за хоробрість та вірність присязі.

Військова служба правопорядку призначена, в першу чергу, для підтримки порядку військової дисципліни, для запобіганню злочинів, і розкраданню військового майна у військових частинах, – зазначив полковник Олександр Ковальчук. – Ви гідно і самовіддано виконували свої посадові обов’язки допоки не було рішення щодо виведення з півострова.

Також, начальник Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку додав, що його колектив оперативно реагує на повідомлення і свідчення щодо появи підозрілих груп людей на території відповідальності. Спільно міліцією, службою безпеки України, військовою контррозвідкою, відомості перевіряються та аналізуються аби попередити можливі диверсії на Рівненщині.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s