«Интерфакс» та «Эхо Москвы» – генератори “фейків”

Posted: 16.04.2014 by rmclviv in надзвичайна ситуація
Позначки:, ,

Вчора, 15 квітня, генератори брехливих новин «Интерфакс» та «Эхо Москвы» розповсюдили “фейк”” про те, що курсантів Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відправили «фактически на гражданскую войну в восточные регионы страны» (мова оригіналу).
Розповсюджений спам було підкріплено світлиною, на яких зображено військових у формі одягу, яка не має жодного відношення не лише до Збройних Сил, а й до будь-яких інших військових формувань України, натомість, надто схожа на однострій російської армії:

Як зазначив начальник Академії Сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук, поширена інформація абсолютно не відповідає дійсності та її слід розцінювати, як чергову  спробу російських спецслужб дестабілізувати ситуацію в Україні та внести розкол в українське суспільство.
— На даний час в Академії Сухопутних військ активно триває практична підготовка курсантів різних спеціальностей на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки у Львівській області згідно із затвердженими раніше навчальними програмами підготовки офіцерів. Під час занять курсанти практично виконують вправи стрільб, водіння бойових машин, беруть участь у навчальних вправах з тактики, інженерної підготовки, спеціальних дисциплін. Курсанти випускних курсів готуються до складання державних іспитів та працюють над дипломними та кваліфікаційними роботами, — наголосив він.
Кремлівським інформ-ботам варто знати, що українські військові, а особливо майбутні офіцери, свідомо обирають професію захисника Вітчизни. Особовий склад Академії налаштований патріотично та готовий зі зброєю в руках захищати суверенітет Батьківщини.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s