Сухі пайки MRE вже у військах

Posted: 17.04.2014 by rmclviv in надзвичайна ситуація
Позначки:, , ,

Сьогодні, 17 квітня, на базі одного із центрів забезпечення Тилу Збройних Сил України завершено відвантаження останньої партії американських сухих пайків MRE (Meal, Ready-To-Eat – їжа, що готова до вживання) у війська.
Як розповіли уповноважені особи військової частини 25 тисяч коробок допомоги Уряду США пройшли необхідне «митне очищення» і з 12 квітня, їх почали розподіляти відповідно до заявок поданих військовими частинами. Загалом, це триста тисяч комплектів із доволі пристойним меню.
Коментуючи інформаційні виверти пропагандистів Кремля у російських ЗМІ, на кшталт, «Американские сухие пайки уже в продаже на Украине», «Сухие пайки, которые Пентагон прислал Украине, распродают в Интернете» тиловики зазначили, що це повна нісенітниця. «Хто не стикався із розмитненням, той немає жодної уяви наскільки це трудомісткий процес. Інколи на нього витрачається стільки часу і зусиль, як на пошук виробника або складання і укладення договору. У цій справі дрібниць немає – вага, найменування, кількість одиниць і упаковок, дат і точності написання назв продавця, покупця, усі ці деталі вкрай важливі та впливають на швидкість зазначеної процедури. У нашій справі – поспіх зайвий».
Варто зазначити, що до виконання поставленого завдання було залучено весь особовий склад Центру, що дозволило в найкоротші терміни виконати усі заявки.
Нагадаємо, ця партія прибула в Україну 29 березня 2014 року.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s