Відома львівська художниця прагне допомогти Збройним Силам України

Posted: 18.04.2014 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!
Позначки:, , , , , , , ,

В одному з виставкових центрів львівського торгівельного комплексу «Шувар» стартувала виставка-продаж робіт відомої львівської художниці Ніни Бабіч.
Близько 400 робіт мисткиня планує продати небайдужим до сучасного мистецтва українцям. Частину грошей, виручених від реалізації робіт, вона планує витратити на придбання необхідних Збройним Силам України предметів бойової амуніції та екіпірування.
– З українською армією мене пов’язує багато речей. Зокрема, мій рідний брат проходив службу у Збройних Силах. Та і я, після завершення навчання, тривалий час працювала у одній з військово-навчальних установ. Тож знаю, що військова служба – це важка і виснажуюча справа. Тому, вважаю своїм обов’язком у цей складний час підтримати наших солдатів та офіцерів, які з ризиком для життя захищають нашу землю, – говорить художниця.
Виставка триватиме до кінця травня. Згодом, аналогічний захід у підтримку вітчизняної армії Ніна Бабіч планує організувати разом зі своїми колегами у Польщі.
Відзначимо, що у найближчих творчих планах Ніни Бабіч є ідеї щодо циклу полотен, присвячених армії. Зокрема, художниця хотіла б написати декілька портретів солдатів та офіцерів українського війська, побувати у військових частинах тощо.
Наша довідка: Бабічева (Бабіч) Ніна Дмитрівна народилась у 1963році. Закінчила Львівську Академію прикладного мистецтва у 1988 році за фахом художник текстилю.
Упродовж творчої кар’єри вона опанувала чимало технік в оформленні текстилю від маленьких камерних форм до монументальних складних гобеленів, батіків та декоративного панно.
Працює в стилі графіки, акварелі, розпису на склі, фрески, барельєфної ліпнини. Дуже часто у її роботах зустрічається національно-сакральна тематика, фольклорні мотиви. Картини художниці вирізняються ретельно пропрацьованими деталями та глибоким філософським змістом.
Ніна бабіч є відомою художницею не тільки в Україні, але й за її межами.

Володимир Скоростецький

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s