Військові моряки корвету «Тернопіль» відправились до Одеси для подальшого проходження служби

Posted: 18.04.2014 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:, , ,

Тернополяни провели до Одеси частину екіпажу протичовнового корвета «Тернопіль», що проходила короткий реабілітаційний курс в місцевому санаторії «Медобори». Перед відправкою екіпаж вишикувався на майдані Волі біля пам’ятника Данилу Галицькому. Українських моряків проводжали напутнім словом голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк та заступник Тернопільського міського голови Леонід Бицюра.

– Прийде час і Україна відновить флот, який з честю буде нести військово-морський прапор нашої держави, – сказав у прощальному слові голова області Олег Сиротюк. – Я вдячний вам за вашу службу і сподіваюся, що корвет «Тернопіль» незабаром також повернеться під рідний прапор і ви продовжите захищати спокій українців на вашому рідному кораблі.
Від екіпажу з подякою представникам обласної і міської влади звернувся помічник командира протичовнового корвета «Тернопіль» капітан-лейтенант Олексій Кирилов. Моряків благословили священики.
– Тепер наших підшефних чекає служба в Одесі. Будемо сподіватися що корвет «Тернопіль» теж незабаром повернеться під рідний прапор з полону, як колись у сиву давнину повертались вої князя Данила Галицького з бойовища на ріці Калці у 1223 році, куди вони рушили на тисячі лодій по Дністру і Руському морю, щоби згодом боронити Галицько-Волинські землі від ординської навали, – зазначив Ігор Крочак, військовий історик, один з авторів книги «Протичовновий корвет Тернопіль».

Василь ЛАБАЙ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s